Sąskaita123
Sveiki! Kuo galėtume jums padėti?

Dažnai užduodami klausimai

Mokėjimo būdai

Spustelėjęs „Mokėti“ parduotuvės atsiskaitymo puslapyje, klientas nukreipiamas į mokėjimo puslapį. Šiame puslapyje jis gali pasirinkti savo banką iš pateiktų variantų ir yra nukreipiamas į banko svetainę autentifikavimui. Jei klientas turi kelias sąskaitas pasirinktame banke, prieš peržiūrėdamas išsamią mokėjimo informaciją jis turi pasirinkti norimą sąskaitą. Jei klientas turi tik vieną sąskaitą, išsami mokėjimo informacija parodoma iš karto. Tada klientas patvirtina mokėjimą ir yra nukreipiamas atgal į Jūsų parduotuvę.

Užsiregistruokite, įveskite savo duomenis ir palaukite, kol Montonio patvirtins jūsų paskyrą, kad gautumėte prieigą prie „Live API“ raktų. Įdiegimo vadovą rasite mūsų įdiegimo puslapyje. Jei Jūsų internetinė parduotuvė sukurta naudojant nestandartinį sprendimą, įdiegimo instrukcijas rasite mūsų API dokumentacijoje. Diegimo metu prireikus pagalbos jums taip pat padės mūsų palaikymo komanda.

Pristatymas

Montonio pristatymas šiuo metu pasiekiamas „WooCommerce“ ir „Magento“ įskiepiams bei tinkintoms integracijoms per API. Montonio siūlo pristatymo sprendimus Lietuvos, Latvijos ir Estijos parduotuvėms. Susisiekite su mumis adresu support@montonio.com, jei norite įdiegti pristatymo galimybę savo parduotuvėje, o įdiegimo vadovą rasite čia: https://help.montonio.com/en/articles/57066-how-to-set-up-shipping-solution

Įdiegimas

Montonio įskiepiai skirti įvairioms populiarioms elektroninės prekybos platformoms, įskaitant „WooCommerce“ („WordPress“), „Prestashop“ ir „Magento“. Visą mūsų įskiepių sąrašą galite rasti mūsų integracijų puslapyje.

Jei savo internetinei parduotuvei naudojate tinkintą platformą, mūsų mokėjimo sprendimą galite įdiegti su Montonio API. Visą API dokumentaciją galite rasti mūsų puslapyje Integracijos.