Sąskaita123

Istorija

  • Įkūrimas

    Darius Šoparas įkūrė Sąskaita123, kaip nemokamą sąskaitų išrašymo programą vietinei verslo bendruomenei Klaipėdos mieste. Iniciatyva įgavo pagreitį ir vis daugiau verslų perėjo į skaitmeninį sąskaitų valdymą ir apskaitą. Taip pat, pradėjome glaudžiau bendradarbiauti ir su akademinėmis bendruomenėmis, skatinant jaunimo verslumą, technologinį progresą.
  • Augimas

    Mūsų užmojis supaprastinti rankines užduotis jas skaitmenizuojant virto realybe, komandą papildžius patyrusiems programuotojams ir į rinką įvedus automatizuotus apskaitos sprendimus. Supratome – reikia daugiau universalių integracijų. Taip Sąskaita123 išaugo į išmaniąją sąskaitų faktūrų išrašymo ir apskaitos programą ir pritraukė pirmuosius 20 tūkst. vartotojų.
  • Pokyčiai

    Mes tikime, kad produkto vertė auga kartu su naudotojais ir jų grįžtamuoju ryšiu. Mūsų naudotojai patys sprendžia, kaip toliau vystysime sistemą, siūlydami naujus funkcionalumus, integracijas ir ir balsuodami už jų aktyvavimo prioritetą. Taigi, pagal naudotojų poreikį, ėmėme diegti tokius modulius, kaip „Woocommerce“, „Shopify“, „Rivile“ ir daugelį kitų.

Globalus šuolis

2022 metais Sąskaita123 atsinaujino, tapo Invoice123 ir pradėjo skintis kelią į globalias rinkas. Šiuo tikslu, patobulinome sistemą, papildėme reikiamomis valiutomis bei pritaikėme prie kitų šalių apskaitos poreikių. Paraleliai – ūgtelėjome ir kaip komanda, išplėsdami savo geografiją į Vieną ir Budapeštą.

Klaipėda

Vilnius

Budapest

Vienna

Klaipėda

Vilnius

Budapest

Vienna

Paprastumo vertybė

Mes tikime technologijų galia komplikuotus procesus paversti paprastais. Taigi, kuriame paprastus naudoti sprendimus, kurie palengvina verslo rutiną. Sąskaita123 – itin lengvai valdoma sistema, kuri turi tik tai, ko reikia ir nieko, ko nereikia funkcionalumų prasme bei atidų klientų aptarnavimą.

Paprastumo vertybė persmelkė ir mūsų darbo erdves. Komandiškumą kuriame grįsdami skaidrumu ir pasitikėjimu, o komandos motyvaciją išlaikome investuodami į ilgalaikį ryšį be didelių dramų ar pompastikos. Mūsų komanda pulsuoja žmogiškumu, gyliu ir tikrumu. Taip, kaip ir priklauso, komandai, pursluojančiai nuo Baltijos krantų.

Smalsu, kur žengsime toliau?